Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Zajmujemy się doradztwem oraz sprzedażą wielu artykułów wykończenia podłóg dla domu, firmy czy instytucji publicznych. Główną gałęzią naszej działalności są wykładziny podłogowe. Prowadzimy sprzedaż oraz profesjonalny montaż wykładzin obiektowych jak i mieszkaniowych, w tym PVC oraz dywanowych.

Czytaj więcej

Przedszkole Niepubliczne Puchatkowo oferuje opiekę przedszkolną dla dzieci wraz z realizacją podstawy programowej zgodnie z wytycznymi MEN. Przedszkole prowadzi zajęcia edukacyjne, rekreacyjne i ogólnorozwojowe. Organizuje również imprezy okolicznościowe dla dzieci.

Koperfam Sp. z o.o. prowadzi produkcję i sprzedaż rozwiązań grzewczych oraz systemów SPA . W swoim asortymencie posiadają m.in. kominki piece wolno stojące na paliwo stałe, kotły grzewcze na pelet i drewno, solary, elementy wyposażenia wnętrz i dekoracyjne z marmuru, sauny, łaźnie parowe, kabiny infrared, kabiny kąpielowe, wanny SPA, baseny AFS, kabiny sanitarne z HPL i inne.

Jesteśmy firmą usługową wyspecjalizowaną w rozwiązywaniu problemów utrzymania czystości we wszelkiego rodzaju budynkach, na różnych powierzchniach. Nasza firma świadczy usługi w zakresie kompleksowego sprzątania pomieszczeń biurowych, powierzchni hotelowych, handlowych, magazynowych, bloków mieszkalnych. Realizujemy także usługi w zakresie pielęgnacji terenów zewnętrznych.

Firma MARCHEWKA oferuje wysokiej klasy schody i podłogi. Łącząc sztukę użytkową schodów z naturalnymi walorami wnętrza, kreuje unikalną przestrzeń, a indywidualna realizacja każdego projektu, sprawia, że stają się one niepowtarzalnym meblem użytkowym. Dopełnieniem tak zaprojektowanych schodów jest oryginalna podłoga, która doskonale podkreśla charakter i dodatkowo eksponuje ich piękno.

Kompass Poland jest częścią światowego koncernu Kompass International z siedzibą we Francji w Paryżu.

Kompass International jest liderem w branży informacji biznesowych o firmach, działa w 66 krajach świata, zgromadził informacje o ponad 5 mln firm business to business. Kompass jako jedyna firma oferuje przedsiębiorcom kompleksowe podejście do promocji firmy i pozyskania nowych partnerów handlowych.

W Kompass możecie Państwo zakupić aktualne polskie bazy danych firm b2b, międzynarodowe bazy danych firm b2b, otrzymać dostęp do nowoczesnej platformy bazodanowej Easy Business i przeglądać dane o ponad 5 mln firm lub zamówić usługę e-mailingu. Z Kompass możecie również zrealizować efektywną promocję własnych produktów i usług na wyjątkowym adresowanym do przedsiębiorców portalu b2b www.kompass.com. Promocja na portalu www.kompass.com zapewnia dotarcie z Państwa ofertą do firm na całym świecie. Kompass zapewni również promocję Państwa oferty i firmy w nowoczesnych mediach takich jak Google, YouTube, Facebook.

Misją Kompass na całym świecie jest kojarzenie partnerów handlowych. Wspieramy przedsiębiorców w pozyskiwaniu klientów na całym świecie od 1944 roku. Polski oddział Kompass został utworzony ponad 20 lat temu.

Zaufało nam ponad 30.000 klientów na całym świecie, w Polsce ponad 3000 firm powiększa swoje rynki zbytu i efektywnie korzysta z doświadczenia Kompass.

ZAPLANUJ Z KOMPASS SWOJĄ KAMPANIE WRZEŚNIOWĄ WEJŚCIA NA NOWE RYNKI.

 

 

25_lat_Kompass.jpg

Od 12 lat wspólnie z organizacjami pracodawców, jak również instytucjami otoczenia biznesu realizujemy projekty, które służą promocji przedsiębiorczości. Koncentrujemy się na dostarczeniu klientom takich rozwiązań, które w skuteczny i efektywny sposób umocnią ich wizerunek na rynku. Poszukiwanie najlepszych rozwiązań z korzyścią dla klienta jest dla nas standardem.