Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Kalendarz wydarzeń

Misja Gospodarcza do São Paulo
Od Sobota, 7. Kwiecień 2018 -  08:00
Do Piątek, 13. Kwiecień 2018 - 17:00
Kontakt Dyrektor Generalny PPCC p. Wojciech Baczyński, tel. +48 696 760 925, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Misja organizowana jest wspólnie przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz Portugalską Izbę Gospodarczą w São Paulo (POR). To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości  biznesowe na tamtejszym rynku. 

To już trzecia edycja Misji PPCC do São Paulo, po sukcesie wyjazdów z września 2016 roku i kwietnia 2017 r. Misje gospodarcze PPCC są bardzo mocno skoncentrowane na stronie B2B oraz indywidualnych spotkaniach z potencjalnymi partnerami, zgodnie z profilem każdego z uczestników. 

Miejsce São Paulo
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Misji Gospodarczej, która znajduje się tutaj. Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji Gospodarczej: https://goo.gl/forms/jtYYoauVTLOC3qN73 oraz nadesłania Państwa prezentacji firmowo-produktowej w języku angielskim na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją Gospodarczą São Paulo w Brazylii, celem podjęcia dalszych kroków.