Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Zaproszenie na spotkanie eksperckie z cyklu "RODO z czym to się je..."

Zapraszamy na spotkanie eksperckie z cyklu „RODO z czym to się je…” organozowane przez członka MZHPiU, które odbędzie się już 21 lutego w Warszawie w Airport Hotel Okęcie.

 

Podczas spotkania zostaną przedstawione praktyczne aspekty ochrony danych osobowych, najnowsze zmiany i aktualne interpretacje. Omawiana zostanie sytuacja na rynku, perspektywy jej rozwoju oraz stosowane przez organizacje rozwiązania, największe problemy i wyzwania. Oprócz merytorycznej i przydatnej wiedzy uczestnicy spotkania mają okazję nawiązać nowe relacje biznesowe i porozmawiać z ekspertami firmy ODO 24, którzy na co dzień buduj i audytują systemy ochrony danych osobowych w zakresie zgodności z RODO.

 

Dla członków MZHPiU specjalny rabat 25% po wpisaniu kodu: MZHPiU-Se

 

Więcej informacji, agenda spotkania oraz formularz rejestracji: RODO z czym to się je…

 

Serdecznie zapraszamy!