Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

MISJA GOSPODARCZA NA CHINA - ASEAN EXPO

Pracodawcy RP zapraszają do udziału w misji gospodarczej na China-ASEAN EXPO (CAEXPO) organizowanej na zaproszenie rządu Autonomicznego Regionu Guangxi Zhuang.

 

CAEXPO, które odbędzie się w dniach 12-15 września 2017 r. w mieście Nanning (Chiny), jest jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczych wspieranych przez rząd Chińskiej Republiki Ludowej i 10 członków stowarzyszenia narodów Azji Południowo-Wschodniej ASEAN. W ciągu 14 lat od powstania stało się platformą miedzynarodowych kontatków, wspierającą rozwój globalnych relacji biznesowych. W trakcie targów organizowane są spotkania B2B oraz z przedstawicielami władz odpowiedzialnych za rozwój handlu międzynarodowego.


Osoby zainteresowane udziałem w misji prosimy o kontakt z Panem Łukaszem Jachowiczem: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 22 518 87 34