Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach II Polsko-Chińskiego Forum Eksporterów organizowanego 8 kwietnia 2019 r. o godz.10.00, w siedzibie Pracodawcy RP  przy ulicy Berneńskiej 8.

Czytaj więcej

Uprzejmie informujemy, że w BIP RCL został udostępniony projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia obciążeń regulacyjnych, wraz z uzasadnieniem i OSR.

Czytaj więcej

Pani Mecenas Sylwia Młyńska - Dyrektor Departamentu Prawnego - Przedsiębiorcy.pl przybliża tematykę poruszaną w ramach Tygodnia Gospodarczego organizowanego w Sejmie.

Czytaj więcej

Zapraszamy na Polish-Dutch Business Forum, które odbędzie się 3 kwietnia 2019 r. w Hadze.

Czytaj więcej

7 marca 2019 r. w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się Forum Gospodarcze Polska-Turcja. Okazją do zorganizowania tego wydarzenia jest oficjalna wizyta Ministra Handlu Republiki Turcji Pani Ruhsar Pekcan w Polsce, której towarzyszyć będzie misja tureckich przedsiębiorców.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne spotkanie biznesowe pt. "12 Wyzwań Podatkowych i Prawnych na 2019 rok".

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez Przedsiębiorcy.pl oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług spotkanie, na którym mile widziane są nie tylko Panie ale również i Panowie.

Czytaj więcej

I Oddział ZUS w Warszawie zaprasza przedsiębiorców, pracowników działów kadr oraz wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne szkolenia. Poprowadzą je eksperci ZUS.

Czytaj więcej

Już od 15 lutego 2019 r. w serwisie www.podatki.gov.pl będzie można rozliczyć e-PIT - zeznanie podatkowe PIT-37 lub/i PIT-38, które przygotuje dla ciebie Urząd Skarbowy.

Czytaj więcej

Zapraszamy na spotkanie eksperckie z cyklu „RODO z czym to się je…” organozowane przez członka MZHPiU, które odbędzie się już 21 lutego w Warszawie w Airport Hotel Okęcie.

Czytaj więcej