Mazowieckie Zrzeszenie
Handlu Przemysłu
i Usług

Jesteśmy członkiem:

Przedsiębiorca niejednokrotnie może potrzebować zaświadczenia o tym, że nie ma zaległości w ZUS. Taka informacja jest potrzebna m.in. gdy stara się o kredyt lub startuje w przetargach publicznych. Teraz można uzyskć takie zaświadczenie przez internet, korzystając z serwisu Biznes.gov.pl.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z ekspertem, na którym powiemy o RODO w Twojej firmie.

Czytaj więcej

Polsko-Portugalska Izba Handlowa (PPCC) organizuje wielosektorową misję biznesową do Portugalii i zaprasza do przyłączenia się do delegacji biznesowej, która odbędzie się w dniach 3-7 lutego 2020 roku. Misja jest doskonałą okazją do poznania środowiska biznesowego w Portugalii i dokładnej oceny możliwości biznesowych na tym rynku.

Czytaj więcej

"Nie lekceważ BHP - czyli przedsiębiorca mądry po szkodzie" - to temat kolejnego spotkania z ekspertem.

Czytaj więcej

Z dniem 13 października 2019 roku weszła w życie ustawa o Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych.

Czytaj więcej

Zapraszamy na spotkanie z ekspertem, na którym powiemy o rewolucyjnych zmianach podatkowych, jakie wystąpiły w 2019 roku i jakie jeszcze czekają przedsiębiorców w najbliższym czasie.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do Warszawy na seminarium szkoleniowe dla eksporterów usług, delegujących pracowników do krajów UE i EOG organizowane przez KPB UNI-BUD , które odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2019 r.

Czytaj więcej

W dniach 16-18 października 2019 odbędzie się kolejna edycja Europejskiego Kongresu MŚP! Po raz dziewiąty przedsiębiorcy spotkają się, aby podjąć tematy kluczowe dla polskiej, europejskiej i globalnej gospodarki.

Czytaj więcej

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. serdecznie zaprasza na Forum Biznesu, które odbędzie się 9 października 2019, godz. 9:00 na PGE Narodowym w Warszawie.

Czytaj więcej

W serwisie ZUS ukazał się Poradnik „Jak otrzymać zaświadczenie A1” ze stanem prawnym na
dzień  13.08.2019 r.

Czytaj więcej